Poděkování za organizaci oslav stého výročí vzniku republiky

GŔ HZS ĆR/Źhavé aktuality/ Z regionů

Poděkování za organizaci oslav stého výročí vzniku republiky
sto-let6.jpg
Ministr vnitra Jan Hamáček a generální ředitel Hasičského záchranného sboru ČR genmjr. Ing. Drahoslava Ryba upřímně děkují všem příslušníkům a zaměstnancům Hasičského záchranného sboru ČR, kteří se podíleli na úspěšném zajištění oslav sta let československé státnosti ve dnech 26. října až 28. října 2018.

hasic-gr-Ryba.jpg
Velmi oceňuji poslední měsíce intenzivní práce celého organizačního štábu Hasičského záchranného sboru ČR, který se musel vyrovnat s nemalými problémy. Děkuji všem příslušníkům, kteří se účastnili přísahy na Hradčanském náměstí a přehlídky na Evropské třídě za velmi silný emotivní zážitek. Je vidět, že dny strávené společným nácvikem přinesly své ovoce. Obdivuji všechny kolegy, kteří i přes nepřízeň počasí zajišťovali statické i dynamické ukázky na Letenské pláni a věnovali se denně tisícům návštěvníků na stáncích preventivně výchovné činnosti. Děkuji i všem ostatním, kteří na těchto akcích zajišťovali logistiku, mediální zabezpečení a další nezbytné činnosti.“ dodal k tomu generální ředitel Hasičského záchranného sboru genmjr. Ing. Drahoslav Ryba.

Letošní oslavy stého výročí vzniku československé republiky v Praze a celé České republice patřily prozatím k největším oslavám vzniku naší republiky vůbec a celkový jejich program a realizace byly širokou veřejností velmi kladně přijaty.

Michaela Franclová

kpt. Mgr. Nicole Zaoralová - tisková mluvčí MV- generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR
Foto: generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR