Nehoda v Jindřichově Hradci se nakonec obešla bez vyproštění

HZS Jihočeský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Nehoda v Jindřichově Hradci se nakonec obešla bez vyproštění
V Jindřichově Hradci v sídelní jednotce U nového hřbitova zasahovala v neděli 14.května 2917, profesionální jednotka z jindřichohradecké stanice u dopravní nehody dvou osobních automobilů.
rrrr.jpg
K nehodě byli hasiči povoláni pět minut po 16. hodině. Průzkum potvrdil oznámení na tísňovou linku, a to, že se jedná o srážku dvou osobních automobilů továrních značek Hyundai a BMW. V Hyundai cestovaly tři osoby, všechny včetně těhotné řidičky byly ZZS transportovány do nemocnice. Ve voze BMW jel pouze řidič, i ten utrpěl zranění. Nikoho z nich však hasiči nemuseli vyprošťovat. Havarované vozy po srážce skončily v příkopech na obou stranách silnice.
rr.jpg
Zasahující jednotka je zajistila protipožárním opatřením a kontrolou úniku provozních kapalin. Žádný únik nebyl zjištěn. Po dobu likvidace následků nehody i po dobu šetření policistů hasiči kyvadlově řídili provoz na komunikaci. Zásah jednotka ukončila po 17. hodině.
we.jpg
Vendula Matějů, tisková mluvčí – HZS Jihočeského kraje