Ranní nehoda s vyproštěním u Domanína

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Pozvánka

25.04.2017
Ranní nehoda s vyproštěním u Domanína

Dnes 25.dubna 2017, krátce před sedmou hodinou ranní přijalo Operační a informační středisko HZS Jihočeského kraje na tísňovou linku informaci o nehodě, která se stala na silnici II. třídy u Domanína.
fff.jpg

K nehodě v 6:48 hodin vyjela osádka cisterny profesionálních hasičů ze stanice Třeboň. Hasiči našli havarované auto značky Škoda Felicia combi kompletně v příkopu, kde narazilo do betonového mostku. V autě zůstala zaklíněna jedna osoba, kterou hasiči okamžitě začali vyprošťovat. Po 7. hodině u nehody přistál vrtulník LZS, do kterého jednotka ve spolupráci se zdravotníky zraněného transportovala. Zároveň s vyproštěním třeboňská jednotka zajistila havarovanou Felicii protipožárním opatřením. Po ukončení záchranných prací se zasahující třeboňští hasiči u nehody vystřídali. Nově nastupující směna pak poté, co na místo přijela Policie ČR, nehodu předala k dalšímu šetření.
fff-(1).jpg

Vendula Matějů