U Nové Bystřice začaly motorka i osobní auto po srážce hořet

HZS Jihočeský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

U Nové Bystřice začaly motorka i osobní auto po srážce hořet

Vážná dopravní nehoda se stala v pátek 14. dubna 2017 krátce před polednem u Nové Bystřice, části obce Ovčárna. Střetly se zde osobní automobil s motorkou a podle ohlašovatele na tísňovou linku motorka po srážce začala ihned hořet.
dfd.jpg

K nehodě v 11:37 hodin vyjeli profesionální hasiči ze stanice Jindřichův Hradec a dobrovolní hasiči z Nové Bystřice. Velitel zásahu po průzkumu na místě nehody potvrdil původní ohlášení s tím, že požár se z motorky rozšířil i na nabourané auto. Hasiči požár uhasili během několika minut.
tt.jpg
Další část zasahujících hasičů asistovala zdravotníkům ZZS při ošetření zraněného motorkáře. Do nemocnice byl transportován letecky.
ttt.jpg
Po ukončení záchranných prací po půl jedné odpolední jindřichohradecká profesionální jednotka zásah ukončila, novobystřická jednotka na místě zůstala po dobu šetření nehody Policií ČR. Hasiči pak zásah ukončili po 15. hodině po závěrečném úklidu komunikace.
h.jpg

Vendula Matějů