Vážná večerní nehoda na Hodonínsku si vyžádala dvě zranění

HZS Jihomoravského kraje//Źhavé aktuality/Z regionů

10.08.2017
Vážná večerní nehoda na Hodonínsku si vyžádala dvě zranění
Při nehodě osobního automobilu a dvou motocyklů se ve středu ,9. srpen 2017, večer zranily dvě osoby. Silnice mezi obcemi Čejkovice a Velké Bílovice byla po dobu zásahu uzavřena.
Před 21. hodinou vyjela profesionální jednotka ze stanice Hodonín k vážné nehodě mezi obcemi Čejkovice a Velké Bílovice. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o dopravní nehodu osobního automobilu a dvou motocyklů a dále, že jeden z motorkářů je zaklíněný pod havarovaným vozidlem.

33225.jpg
Pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení a pneumatických vaků hasiči řidiče motocyklu vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné služby. V osobním automobilu cestovaly dvě osoby a pes, nikdo z nich se při nehodě nezranil.Po odklizení trosek a úklidu uniklých provozních kapalin se vrátila zpět na svoji základnu.

33224.jpg
Silnice byla po dobu zásahu a vyšetřování uzavřena.
Filip Venclovský
filip.venclovsky@firebrno.cz