Hasiči apelují na řidiče, aby se v aktuálním počasí chovali na silnicích zodpovědněji

HZS Karlovarský kraj //Žhavé aktuality/Z regionů

18.01.2018

Sněhová nadílka posledních dní komplikuje také situaci na silnicích v Karlovarském kraji.
Je tak nutné přizpůsobit jízdu auty aktuálnímu stavu a být opatrnější.

Během středy, 17.ledna 2018,  hasiči hned několikrát zasahovali u dopravní nehody na silnici D6.

Poprvé na sjezdu na Loket, kde se osobní auto převrátilo na střechu a řidič skončil v péči záchranné služby.
a-(1).jpg

Podruhé pak u Kynšperka nad Ohří, kde se srazila tři osobní auta. I zde jednoho z řidičů odvezla sanitka.
ccc-(1).jpg

Další nehodu pak řešili hasiči u Chebu, kde osobní auto narazilo čelně do stromu, také u této nehody musela zasahovat záchranná služba.
b-(1).jpg

Při jízdě na silnicích pokrytých sněhem nebo zledovatělých, či za hustého sněžení, je nutné být maximálně opatrní. Rovněž je potřeba upravit rychlost. Jen zvýšenou opatrností a zodpovědnějším přístupem lze snížit riziko dopravní nehody.

Martin Kasal, tiskový mluvčí HZS Karlovarský kraj

Foto: HZS Karlovarský kraj