Při dopravní nehodě po sobě nechal spoušť

HZS Královéhradecký kraj// Žhavé aktuality/Z regionů

20.01.2022 | Nová Paka/ Královéhradecký kraj
Při dopravní nehodě po sobě nechal spoušť

Náklaďák po sobě nechal spoušť

Nová Paka – dopravní nehoda – 19. 1. 11:07

Na silnici č. 16 v ulici Pražská zasahovala ve středu novopacká profesionální jednotka u dopravní nehody nákladního vozidla, které po vyjetí mimo komunikaci poškodilo dvě stojící osobní auta. Náklaďák pak zůstal stát v odstavném pruhu na silnici. Řidič nákladního vozu skončil nakonec v péči posádky ZZS. Při nehodě došlo k poškození elektrického vedení, zabezpečili ho přivolaní energetici. Hasiči provedli na nákladním autu opatření proti vzniku požáru. Komunikace byla vlivem nehody neprůjezdná, provizorní průjezd byl řízen přes benzinovou čerpací stanici. Po zadokumentování nehody policisty začala jednotka hasičů s úklidem vozovky a pomohla s naložením aut na odtah. Zpět na základnu se hasiči vraceli až po 14. hodině.

Zdroj: por. Mgr. Martina Götzová, tisková mluvčí
FOTO: HZS KHK