Dopravní nehoda dvou osobních automobilů, které po vzájemném střetu skončily mimo komunikaci.

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

16.07.2018
nehoda2.png
Na více než 30 minut musel být uzavřen provoz na silnici I. třídy č. 48 u Nového Jičína z důvodu čelního střetu 2 osobních automobilů.Dopravní nehoda, se odehrála na 19,5 kilometru silnice, poblíž Nového Jičína. Po vzájemném střetu skončily oba osobní automobily mimo komunikaci.

ViewImage-(4).jpg

Operační a informační středisko HZS Moravskoslezského kraje přijalo informaci o dopravní nehodě na silnici I. hasic-vuz3.jpgtřídy č. 48 dne 14. července 2018, krátce pro 13:00 hodině. Na místo události byly vyslány dvě hasičské jednotky, jednotka HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Nový Jičín a dobrovolní hasiči ze Starého Jičína.

ViewImage-(5).jpg

zachrana1.jpgPři dopravní nehodě došlo ke zranění pouze jedné osoby. Dvě děti cestující v jednom z osobních automobilů naštěstí přečkaly střet bez úhony na zdraví a zasahující hasiči je za jejich statečnost odměnili plyšáky.

por. Ing. Marek Gašparín, Ph.D.zastupující tiskový mluvčí HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje