Hasiči zasahovali u nehody fabie v Odrách se dvěma zraněnými

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

24.10.2017
Hasiči zasahovali u nehody fabie v Odrách se dvěma zraněnými

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v úterý 24.10.2017 před polednem u nehody osobního automobilu Škoda Fabia, která se stala na silnici mezi Jakubčovicemi nad Odrou a Odrami (okres Nový Jičín). Při nárazu auta do betonového mostku byly zraněny dvě ženy.
cc.jpg

Operační středisko hasičů bylo informováno o nehodě v úterý po jedenácté hodině dopolední. Do oderské místní části Loučky vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice v Bílovci a jednotka dobrovolných hasičů Odry.
ccc.jpg

Hasiči posypali uniklé provozní kapaliny na silnici nasákavým sorbentem, obě zraněné osoby již byly mimo havarované vozidlo. Asistovali při jejich ošetřování, pak pomáhali s jejich transportem do vrtulníku a do sanitky. Po zdokumentování místa nehody hasiči odtáhli fabii mimo hlavní komunikaci a silnici uklidili.

Během hasičského zásahu byla silnice zcela uzavřena až do odletu vrtulníku a odjezdu sanitky, pak zde mohla vozidla projíždět kyvadlově.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje

Foto: HZS Moravskoslezského kraje