Hlučínští hasiči vyprošťovali řidičku havarovaného citroënu v porostu

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Hlučínští hasiči vyprošťovali řidičku havarovaného citroënu v porostu

nehoda3.jpg
Dvě jednotky hlučínských hasičů (HZS MSK+JSDHO) zasahovaly ve středu 5.12.2018 ráno u nehody osobního automobilu Citroën Saxo, který skončil  mimo silnici v lesním porostu na levém boku. Hasiči museli vyprostit zraněnou řidičku (1958). Po ořezání několika dřevin pilou asistovali při nakládání havarovaného auta na vozidlo odtahové službě.

aaa-(1).jpg

Operační středisko hasičů bylo o nehodě jednoho vozidla informováno ve středu před osmou hodinou ranní. Do Ostravské ulice v Hlučíně vyjela zdejší profesionální (ze stanice HZS Moravskoslezského kraje) a dobrovolná jednotka hasičů.

s-(1).jpg

Hasiči zabezpečili auto před případným požárem a také jej stabilizovali pomocí žebříků. Ženu, která byla při vědomí, opatrně vyprostili. Saxo položili zpět na kola a po očištění místa nehody od mladých dřevin asistovali při jeho nakládání na vozidlo odtahové služby. Nebyl zjištěn žádný únik provozních kapalin do půdy.

ss-(1).jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje