Moravskoslezští hasiči ráno vyprošťovali tři osoby u dvou nehod

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Moravskoslezští hasiči ráno vyprošťovali tři osoby u dvou nehod

getfile1-php.jpg
U dvou nehod osobních automobilů museli ve čtvrtek 22.3.2018 ráno vyprošťovat hasiči v Moravskoslezském kraji celkem tři zraněné a zaklíněné řidiče a spolujezdce.

imagesAA.png

První nehoda se stala v Bolaticích (okres Opava), kdy osobní automobil Škoda Fabia spadl ze silničního mostu v kolejišti. Hasiči vyprošťovali řidiče. Druhá – mezi dvěma osobními auty - se stala ve Studénce (okres Nový Jičín). Dvě vyprošťované ženy jely v osobním automobilu Škoda Octavia.

aa.jpg

Nehoda se stala před sedmou hodinou ranní v bolatické místní části Borová. Fabia skončila na náspu železničních kolejí asi 15 metrů pod silničním mostem. Hasiči z ní museli opatrně vyprostit zraněného a zaklíněného řidiče (35), který jel sám. Zasahovaly zde dvě jednotky HZS Moravskoslezského kraje – ze stanic Hlučín a Opava, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Hlučín a drážní hasiči (SŽDC).

imagesAA.png

Druhá nehoda se stala asi o dvě hodiny později ve Studénce. Do Nádražní ulice vyjela jednotka HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Bílovec a jednotka dobrovolných hasičů Studénka. Hasiči vyprošťoval z octavie dvě ženy středního věku, nehoda si vyžádala celkem 3 zraněné osoby.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje

Foto: HZS Moravskoslezského kraje