Moravskoslezští hasiči vyjeli během 4 hodin sněžení ke 12 nehodám

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Moravskoslezští hasiči vyjeli během 4 hodin sněžení ke 12 nehodám

2000px-UK_traffic_sign_554-2-svg.png

Celkem ke 12 dopravním nehodám vyjeli profesionální a dobrovolní hasiči v Moravskoslezském kraji jen od středečního poledne 7.2.2018 do 16 hodin, tedy během čtyř hodin sněžení.

imagesAA.png
V Odrách-Klokočůvku (okres Nový Jičín) vyprošťovali ve spolupráci se soukromou firmou osobní automobil Renault Laguna z potoka, kde skončil na střeše,
-.jpg

imagesAA.png
V Ostravě-Zábřehu pomocí hasičského vyprošťovacího speciálu MB Actros Bizon ze zdejší stanice HZS MSK vytahovali zpět na silnici zapadlý autobus.

62991739-Hungarian-supplementary-road-sign-Accidents-Stock-Photo.jpg
Hned pět nehod s výjezdem hasičských jednotek se stalo v okrese Nový Jičín, z toho dvě na dálnici D1.

imagesAA.png
Při první dálniční u Velkých Albrechtic skončil polský kamion na boku,
imagesAA.png
Ve druhém případě skončil osobní automobil v dálničních svodidlech u Mankovic.
imagesAA.png
V Klokočůvku se při nehodě zranil řidič renaultu (ročník 1982), hasiči položili do potoka tři sorpční hady. Asistovali i při nakládání havarovaného auta na vozidlo odtahové služby.
imagesAA.png
V Nošovicích (okres Frýdek-Místek) skončil ve středu odpoledne osobní automobil v příkopu,
imagesAA.png
Ve Stonavě (okres Karviná) zase ve sloupu veřejného osvětlení, stejně jako v Opavě-Předměstí.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje

Foto: HZS Moravskoslezského kraje