Noční nehoda uzavřela provoz na dálnici D1 ve směru do Polska, hasiči museli vyprošťovat zaklíněnou osobu

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

13.08.2021 | D1/ Moravskoslezský kraj

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v pátek 13. srpna 2021 v noci u dopravní nehody dvou osobních automobilů na 372. kilometru dálnice D1 ve směru do Polska.

Událost byla na tísňovou linku ohlášena tři minuty po druhé hodině, k události byli vysláni hasiči ze stanic HZS MSK Ostrava-Přívoz a Bohumín.

Zraněni byli celkem tři lidé, jednoho z nich museli hasiči z havarovaného vozu vyprostit pomocí hydraulických nástrojů.

Jednotky rovněž provedly na obou automobilech protipožární opatření a sorbentem zlikvidovaly uniklé provozní náplně. Po zadokumentování nehody ze strany policistů hasiči odtlačili vozy na krajnici a následně asistovali při nakládání na odtah.

Dálnice byla opět plně zprůjezdněna patnáct minut před pátou hodinou ranní.

Zdroj:  HZS Moravskoslezského kraje