Osobní automobil skončil v Jistebníku v potoce, vytáhnout ho musel Bison

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

10.05.2017
Osobní automobil skončil v Jistebníku v potoce, vytáhnout ho musel Bison
Dvě hasičské jednotky zasahovaly v úterý 9. května odpoledne u nehody osobního automobilu v Jistebníku na Novojičínsku. Vůz skončil v potoce, řidič vyvázl bez zranění.
h.jpg
Nehoda byla na operační středisko hasičů ohlášena dvě minuty po sedmnácté hodině. Na místo byla vyslána jednotka ze stanice HZS MSK v Bílovci. Její velitel si po příjezdu k události vyžádal posilu ve formě vyprošťovacího speciálu Bison ze stanice Ostrava-Zábřeh.
v.jpg
Osobní automobil skončil v korytě potoka. Drobnému úniku provozních náplní hasiči bránili sorpčním hadem a speciálním hydrofobním sorbentem.
hh.jpg
Po vyšetření nehody silná hydraulická ruka Bisona vytáhla těžký vůz z vody, hasiči posbírali nasáklý sorbent a předali místo události policistům k dalšímu šetření.
Petr Kůdela, tiskový mluvčí – HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje