Ostravští hasiči vyprošťovali v Nové Vsi automobil z kolejiště a značky

20.08.2021 | Ostrava/ Moravskoslezský kraj
Ostravští hasiči vyprošťovali v Nové Vsi automobil z kolejiště a značky

Je i krátké video.

Profesionální hasiči (HZS MSK) z Ostravy-Zábřehu zasahovali ve čtvrtek 19.8.2021 odpoledne na frekventované spojce mezi Porubou a centrem města v Ostravě-Nové Vsi, kde skončil v prostoru mezi kolejištěm a silnicí na kusech betonu a dopravní značce osobní automobil Peugeot. Ve směru na Porubu. Jeho řidič vyvázl bez zranění.

Hasiči museli k jeho odklizení a naložení na vozidlo odtahové služby povolat po třetí hodině odpolední (v začínající odpolední dopravní špičce) z jejich zábřežské stanice HZS MSK vyprošťovací speciál Tatra Omars.

Řidič peugeotu havaroval tak „dobře“, že kolem něj mohly ve směru na Porubu opatrně projíždět tramvaje, silnice byla během hasičského zásahu průjezdná jedním pruhem (Pravým). Pouze zhruba na pět minut byla uzavřená zcela – při nakládání havarovaného automobilu z hydraulické ruky Omarse přímo na vozidlo odtahové služby.

Video ze zásahu (HZS MSK): https://youtu.be/Pl70r4QyDHQ

Zdroj:  HZS Moravskoslezského kraje