Polanka nad Odrou má opravenou hasičskou zbrojnici

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

27.06.2019 | Polanka nad Odrou/Moravskoslezský kraj
Polanka nad Odrou má opravenou hasičskou zbrojnici

Celkem 9 milionů korun, mj. formou dotace z IROP a MMR, stály devítiměsíční dnes již dokončené stavební úpravy na hasičské zbrojnici v pětitisícové Ostravě-Polance nad Odrou, odkud je připravena vyjet k zásahu jednotka dobrovolných hasičů (JPO III). Hasiči tak získali moderní zázemí v třípodlažní budově z roku 1926, mj. i byt pro rodinu starosty SDH a velitele JSDHO Ondřeje Cágu. (Více informací o stavbě např. na fotografii č. 16…)

S velitelem jednotky Ondřejem Cágou přišel ve čtvrtek 27.6.2019 odpoledne přestřihnout pásku před opravenou zbrojnicí starosta Polanky nad Odrou Pavel Bochnia a ředitel Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje brig. gen. Vladimír Vlček, který mj. zdůraznil důležitost kvalitního zázemí pro často zasahující dobrovolné hasiče.
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje