Požár dodávky po nehodě tří vozidel na D48 u Starého Jičína

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

06.09.2017
Požár dodávky po nehodě tří vozidel na D48 u Starého Jičína
            Dvě jednotky hasičů zasahovaly v úterý 5.9.2017 večer na dálnici D48 u Starého Jičína u nehody dvou dodávkových a následně jednoho osobního automobilu celkem se třemi zraněnými osobami, kdy jedna z dodávek začala hořet. Všichni pasažéři z ní včas unikli do bezpečí.

h.jpg
            Operační středisko hasičů bylo nehodě informováno v úterý před 21. hodinou. Ke sjezdu z dálnice D48 vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Nový Jičín, společně s ní jednotka dobrovolných hasičů Starý Jičín.

hhhhh.jpg
            Hasiči dostali oheň pod kontrolu za devět minut, pečlivé dohašování jim zabralo dalších 20 minut. Při požáru se nikdo nezranil. Zraněni byli po nehodě tři cestující z dodávky, která pak začala hořet - v důsledku nehody. Převzala si je ZZS MSK.

k.jpg
            Hasiči po zdokumentování nehody a odtažení havarovaných vozidel dálnici uklidili – až po úterní půlnoci.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje