Požár v motorové části Superbu v centru Opavy

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

09.02.2017
Požár v motorové části Superbu v centru Opavy
            Profesionální hasiči (HZS MSK) zasahovali ve čtvrtek 9.2.2017 dopoledne v centru Opavy u požáru osobního automobilu Škoda Superb, který začal hořet zhruba po půlhodinovém stání. Za předběžně odhadovanou škodu 200 tisíc korun může technická závada na elektroinstalaci.
            Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno ve čtvrtek po půl jedenácté dopolední. Do Solné ulice ihned vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice v Opavě dvěma vozidly.
            Hasiči dostali oheň v motorové části šest let starého superbu za devět minut, dohašení jim zabralo dalších pět minut. Nikdo nebyl zraněn, Solná ulice byla po dobu zásahu hasičů uzavřena.
Petr Kůdela
HZS Moravskoslezský kraj