Požár v rodinném domku se zraněním a škodou milion u Frýdku-Místku

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Požár v rodinném domku se zraněním a škodou milion u Frýdku-Místku

pozar-dum1.jpg
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v pátek 30.11.2018 brzy ráno u požáru ve dvoupodlažním rodinném domku ve Starém Městě (okres Frýdek-Místek), především obývacího pokoje v horním podlaží, který si vyžádal jednu zraněnou osobu a předběžnou škodu jeden milion korun.

a.jpg

Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v pátek po třetí hodině ranní. Do ulice Pode Břehy ihned vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice Frýdek-Místek, společně s ní tři jednotky dobrovolných hasičů - Staré Město, Frýdek a Baška.

aa.jpg

Hasiči dostali oheň pod kontrolu za čtvrt hodiny, uhašeno bylo za dalších 40 minut. Jedna osoba se nadýchala kouře a skončila v nemocnici. Silně zakouřený byl celý domek, který hasiči odvětrávali. Příčina vzniku požáru je v šetření.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto  HZS Moravskoslezského kraje