Při nehodě motocyklu u Bílova na Novojičínsku byli zraněni dva lidé, na místě přistál vrtulník

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

16.05.2022 | Bílov/ Moravskoslezský kraj

V sobotu 14. května odpoledne zasahovali hasiči u dopravní nehody motocyklu na silnici č. 647 mezi Bílovem a Pohořílkami na Novojičínsku.

Událost byla na tísňovou linku ohlášena krátce po půl druhé, operační středisko na místo vyslalo profesionální hasiče ze stanice Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Bílovci a spolu s nimi dobrovolnou jednotku města Bílovec.

Hasiči po příjezdu na místo události zjistili, že byli při nehodě motocyklu zraněni dva lidé, oba skončili v péči zdravotníků. Jednotky pomohly s ošetřením a transportem zraněných do sanitky i vrtulníku letecké záchranné služby.

Na havarovaném stroji hasiči provedli protipožární opatření odpojením akumulátoru, po zadokumentování nehody ze strany policie motocykl postavili na kola.

K úniku provozních kapalin při nehodě nedošlo. Silnice byla po dobu zásahu průjezdná kyvadlově, hasiči svou činnost na místě ukončili krátce po patnácté hodině.

Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje