Při nehodě u obce Staré Hamry na Frýdecko-Místecku zasahovaly dvě jednotky hasičů

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

05.03.2018

Dvě hasičské jednotky zasahovaly v neděli 4. března 2018 odpoledne u dopravní nehody dvou vozidel na silnici I/56 mezi Starými Hamry a Bílou.

Událost byla na operační středisko ohlášena minutu po půl třetí odpoledne. Na místo byli vysláni hasiči ze stanice HZS MSK ve Frýdku-Místku a dobrovolná jednotka obce Staré Hamry.
Jedno z vozidel skončilo po kolizi mimo komunikaci, kde narazilo do stromu. Záchranná služba z místa odvezla pět osob - dva dospělé a tři děti.

AAA.jpg

Hasiči provedli protipožární opatření, asistovali zdravotníkům s transportem zraněných do sanitek a vrtulníku.

Silnice byla po dobu zásahu zcela uzavřena.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje