Při požáru chatky hasiči objevili mužské tělo

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Při požáru chatky hasiči objevili mužské tělo
pozarW.png
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci z úterý na středu 28.11.2018 v Ostravě-Antošovicích u požáru dvoupodlažní částečně zděné a dřevěné chatky s předběžně odhadovanou škodou půl milionu korun. Při průzkumu prvního patra hasiči objevili mužské tělo bez známek života. Okolnosti požáru a úmrtí jsou v šetření.

ViewImage.jpg

Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno před úterní půlnocí. Do Antošovic ihned vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – z ostravských stanic Přívoz a Fifejdy, společně s nimi dvě jednotky dobrovolných hasičů – Antošovice a Šilheřovice.

ViewImage-(3).jpg

Hasiči dostali oheň pod kontrolu za hodinu, pak pokračovali v dohašování s rozebíráním dřevěné konstrukce chatky o půdorysu 5x3 metry. Nakonec celý objekt odvětrali.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje