Profesionální i dobrovolní hasiči dnes pomáhali cestujícím po srážce vlaku s fordem na Frýdecko-Místecku

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

13.12.2017
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu 13.12.2017 u srážky osobního automobilu Ford Fusion s osobním vlakem na železničním přejezdu v  Hnojníku (okres Frýdek-Místek).
ss.jpg
Nehoda se obešla se bez zranění, hasiči mj.pomáhali třem desítkám cestujících při vystupování z vlaku. Také zabezpečili havarovaný ford před případným požárem. Unikla z něj pouze chladicí kapalina.

q.jpg
            Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno ve středu, 13.prosince 2017  po sedmé hodině ranní.

qqq.jpg
V Hnojníku zasahovaly dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) - ze stanic Nošovice a Frýdek-Místek, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Třinec-Guty a jednotka drážních hasičů (SŽDC).

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje