U Petřvaldu narazil osobní automobil do stromu, řidiče přepravil do nemocnice vrtulník

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

29.09.2018

nehoda6.png

Dvě jednotky hasičů zasahovaly v pátek 28. září 2018 od 15:00 hodin u dopravní nehody osobního automobilu, který na silnici I/48 u Petřvaldu na Novojičínsku narazil do stromu.

aaa.jpg

Původně ohlášený požár se nepotvrdil, z auta se pouze kouřilo v důsledku nehody. Zasahující hasiči ze stanice HZS MSK Ostrava-Jih a JSDH obce Petřvald ale motorový prostor preventivně ochladili vodou.

aa.jpg

O zraněného řidiče se postarala zdravotnická záchranná služba, do nemocnice byl následně přepraven letecky.

Po vyšetření a zadokumentování nehody policisty pomohli hasiči odtahové službě s naložením havarovaného vozu a zprovoznili komunikaci.

Jakub Kozák, tiskový odbor HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje