U požáru v karvinské garáži hasiči objevili tělo muže

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

28.01.2020 | Karviná/ Moravskoslezský kraj
U požáru v karvinské garáži hasiči objevili tělo muže

Jednotka profesionálních hasičů (HZS MSK) ze stanice Karviná zasahovala v pondělí 27.1.2020 odpoledne v karvinské části Nové Město u požáru řadové garáže. Při kontrole požářiště objevila tělo muže středního věku. Okolnosti vzniku požáru a úmrtí muže jsou v šetření.

Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v pondělí před půl čtvrtou odpolední. Do Nového Města ihned vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Karviná.

Při jejich příjezdu již v garáži prakticky nehořelo, hasiči při rychlém dohašení objevili tělo muže po úmrtí. Předběžná škoda na vybavení garáže a osobním automobilu byla odhadnuta na 100 tisíc korun. Garáž nebyla vybavena požárním hlásičem ani elektrickou požární signalizací.
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje
Foto: ilustrační