V Tiché na Novojičínsku skončil osobní automobil v potoce, vytáhnout ho musela vyprošťovací Tatra

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

07.08.2018
Dvě jednotky hasičů - profesionální ze stanice HZS MSK v Novém Jičíně a dobrovolná z Frenštátu pod Radhoštěm - byly v úterý 7. srpna 2018 v 6:12 vyslány k ohlášené dopravní nehodě osobního automobilu do Tiché.
 ViewImage.jpg
Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vůz skončil v potoce Tichávka. Hasiči poskytli lehce zraněnému řidiči předlékařskou první pomoc, nasadili mu krční límec, na vozidle provedli protipožární opatření a do potoka položili sorpční hady, aby zabránili šíření provozních kapalin v případě úniku. Ten se nakonec nepotvrdil.
Pro vytažení vozu z potoka si velitel zásahu povolal vyprošťovací speciál Tatra 815 z novojičínské stanice.
 ViewImage-(2).jpg

Jakub Kozák, tiskový odbor HZS Moravskoslezského kraje