V Třanovicích se srazil osobní automobil s motocyklem, obě vozidla začala hořet

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

04.07.2023 | Třanovice/ Moravskoslezský kraj
V Třanovicích se srazil osobní automobil s motocyklem, obě vozidla začala hořet

Tři jednotky hasičů zasahovaly v sobotu 1. července 2023 v podvečer u dopravní nehody osobního automobilu a motocyklu v Třanovicích na Frýdecko-Místecku.

Událost byla na tísňovou linku ohlášena deset minut po osmnácté hodině, k zásahu byli vysláni profesionální hasiči ze stanic Český Těšín a Nošovice, spolu s nimi byl poplach vyhlášen i místním dobrovolným hasičům z Třanovic.

Hasiči po příjezdu na místo události začali s likvidací plně rozvinutého požáru obou dopravních prostředků, nasadili jeden vodní proud v dýchací technice. Zároveň poskytli předlékařskou první pomoc zraněnému motocyklistovi.

Požár dostaly jednotky pod kontrolu za necelých pět minut, další půlhodinu trvalo hašení a ochlazování.

Hasiči pomohli s transportem zraněného motocyklisty do vozidla záchranné služby, po zadokumentování nehody ze strany policie uklidili komunikaci. Zásah byl ukončen před dvacátou hodinou.

Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje