V centru Ostravy se převrátil nákladní automobil

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

11.07.2019 | Ostrava/Moravskoslezský kraj
V centru Ostravy se převrátil nákladní automobil

Dvě jednotky hasičů zasahovaly u dopravní nehody nákladního automobilu v ulici K Trojhalí v Ostravě.

Událost byla na operační středisko ohlášena krátce po půl osmé ráno. Na místo byli vysláni hasiči ze stanice HZS MSK Fifejdy.

Ti po příjezdu k nehodě zjistili, že se nákladní automobil převrátil na kruhovém objezdu a uniká z něj nafta. Řidič byl zraněn, do nemocnice ho odvezla Zdravotnická záchranná služba.

Velitel zásahu si na místo povolal chemický automobil a sorbentový kontejner, který přijel z ostravské stanice HZS MSK v Zábřehu. Přeložení nákladu suchého betonu zajistila soukromá firma.

Po likvidaci uniklých pohonných hmot pomohl s postavením havarovaného automobilu na kola hasičský vyprošťovací speciál Tatra Omars.
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje