V ostravské části Dubí hořely dva nákladní automobily

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

05.06.2017
V ostravské části Dubí hořely dva nákladní automobily
            Tři jednotky hasičů zasahovaly v neděli 4.6.2017 pozdě večer v Ostravě-Dubí u požáru dvou zaparkovaných nákladních automobilů Iveco ve firemním areálu. Oheň zničil obě vozidla, nikdo nebyl zraněn. Předběžná celková škoda byla odhadnuta nejméně na 300 tisíc korun.
            Operační středisko hasičů bylo o požáru informováno v neděli po 22. hodině. Do ulice Františka a Anny Ryšových vyjely dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) - ze stanic Poruba a Zábřeh, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů ze Svinova, kam část Dubí patří.
ViewImage-aspx.jpg
            Už při příjezdu hasičů hořela silným plamenem obě vozidla, jak jejich kabiny, tak nákladní části. Požár hasiči dostali pod kontrolu a uhasili za čtvrt hodiny, pak obě konstrukce ochlazovali. Příčina vzniku požáru je zatím v šetření.
hh.jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí- HZS Moravskoslezského kraje¨