Vážná dopravní nehodě na silnici I/47 u Fulneku

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

11.03.2023 | Fulnek/ Moravskoslezský kraj
Vážná dopravní nehodě na silnici I/47 u Fulneku

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pátek 10. března 2023 odpoledne na silnici I/47 spojující Fulnek a Odry u dopravní nehody dvou osobních automobilů.

Událost byla na tísňovou linku ohlášena dvě minuty po sedmnácté hodině, operační středisko k zásahu vyslalo profesionální hasiče ze stanice Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje v Bílovci a spolu s nimi dobrovolné jednotky z Fulneku a Oder.

Komunikace byla v místě události neprůjezdná, o tři zraněné osoby v době příjezdu hasičů k nehodě pečovali zdravotníci, na místě přistál i vrtulník.

Hasiči na havarovaných vozidlech provedli protipožární opatření a zasypali sorbentem uniklé provozní náplně. Po zadokumentování nehody ze strany policistů pomohli s naložením automobilů na odtah a uklidili vozovku.

Zásah byl ukončen patnáct minut po devatenácté hodině, ve stejnou dobu byl rovněž obnoven provoz na komunikaci.

Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje