Vyproštění nákladního vozidla jeřábem v Karviné-Hranicích

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Vyproštění nákladního vozidla jeřábem v Karviné-Hranicích

nakladak.jpg
Profesionální hasiči z Karviné (HZS MSK) zasahovali v úterý 15.1.2019 odpoledne v Karviné-Hranicích u nehody svozového nákladního vozidla Man, který sjel při couvání k rodinnému domu ze zasněžené komunikace pravou částí vozidla na travnatý porost skrytý pod čerstvou vrstvou sněhu a vůz v něm uvízl. Vyprostit jej musel až hasičský jeřáb AC 40 Demag/Terex.

yyyy.jpg

Svozový vůz byl plně naložen a vážil 23 tun. Před příjezdem jednotky HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Karviná do ulice U vodárny se jej pokoušela osádka vozu několik desítek minut vytáhnout vlastními prostředky, ale bez úspěchu.

yy-(1).jpg

Hasiči jej na zpevněnou komunikaci vytáhli navijákem automobilového jeřábu AC 40 Demag/Terex z karvinské stanice.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje - Foto: Moravskoslezského kraje