Vyproštění zraněného seniora z auta po zničení plotu na Opavsku

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Vyproštění zraněného seniora z auta po  zničení plotu na Opavsku

nehoda44.png
Dvě jednotky hasičů zasahovaly v pátek 30.11.2018 ráno v obci Březová, místní části Lesní Albrechtice (okres Opava) u nehody osobního automobilu Ford Focus, kterémus podařilo zničit několik metrů laťkového plotu u rodinného domku. Hasiči museli z místa řidiče vyprostit zraněného seniora (1953), který jel sám.

ff-(1).jpg

hasici-zacharnaci.pngOperační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v pátek po půl osmé ranní. Do Lesních Albrechtic vyjela jednotka HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Vítkov a jednotka dobrovolných hasičů Hradec nad Moravicí

.

ffff.jpg

vrtulnik5.jpgHasiči museli z havarovaného auta opatrně vyprostit zraněného řidiče, který byl při vědomí, pomocí páteřní desky. Předali jej osádce vrtulníku Letecké záchranné služby, který jej převezl do ostravské Fakultní nemocnice.

techn5.jpg Pak hasiči ještě asistovali při nakládání fordu na vozidlo odtahové služby a místo nehody uklidili.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto HZS Moravskoslezského kraje