Vyprošťování autobusu v Českém Těšíně těžkou hasičskou technikou

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Vyprošťování autobusu v Českém Těšíně těžkou hasičskou technikou

techn5.jpgTři jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) se zapojily ve středu 16.1.2019 ráno v Českém Těšíně-Mistřovicích (okres Karviná) do vyprošťování prázdného autobusu, který sjel ze zasněžené cesty plné sněhových jazyků pravou stranou do příkopu. Na pomoc s vytažením musely přijet dva speciály - Bizon z Ostravy a automobilový jeřáb Demag/Terex z Karviné.

ViewImage-aspx.jpg

Hasiči byli s vyproštěním autobusu bez poškození a úniku provozních kapalin úspěšní. Zasahovala zde tři jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic Český Těšín (CAS), Karviná (automobilový jeřáb AC Demag/Terex) a Ostrava-Zábřeh (vyprošťovací speciál MB Actros Bizon a kontejnerová pojízdná dílna).

rrr.jpg

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje