Vyprošťování řidičky malého Fordu po srážce s ostravskou tramvají

HZS Moravskoslezký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

Vyprošťování řidičky malého Fordu po srážce s ostravskou tramvají
nehoda22.png
Profesionální hasiči (HZS MSK) z Fifejd zasahovali v pondělí 19.11.2018 dopoledne v Ostravě-Mariánských Horách u nehody tramvaje s osobním automobilem Ford Ka, z něhož museli vyprostit zraněnou řidičku středního věku. V tramvaji nebyl zraněn nikdo.

ViewImage-(7).jpg

Operační středisko hasičů bylo o nehodě na křižovatce ulic 1. máje a Železárenské informováno zhruba půlhodinu před pondělním polednem. Do Mariánských Hor ihned vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Fifejdy dvěma vozidly.

ViewImage-(8).jpg

Hasiči zabezpečili Ford Ka před případným požárem a opatrně vyprostili z místa řidiče zraněnou ženu (1973), jela v autě sama. Havarované vozidlo odtlačili na okraj silnice a místo nehody pečlivě uklidili. Na silnici neunikly žádné provozní kapaliny.

ViewImage-(9).jpg

Během čtvrthodiny byl obnoven oboustranný provoz tramvají, za dalších deset minut mohly kolem místa nehody projíždět i automobily.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje