Vyprošťování slovenské dodávky ve Starých Hamrech

HZS Moravskoslezský kraj/Žhavé aktualiry/Z regionů

Vyprošťování slovenské dodávky ve Starých Hamrech

nehoda-bok.png
Tři jednotky hasičů zasahovaly v neděli 16.12.2018 ráno ve Starých Hamrech (okres Frýdek-Místek), kde skončila dodávka Renault Master se slovenskou registrační značkou v příkopu ve stromech. Hasiči museli odřezat jeden strom a pak dodávku vyprostil Bizon z Ostravy hydraulickou rukou. Řidič vyvázl bez zranění.

aa.jpg

Na silnici 1/56 zasahovaly dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) - ze stanic Frýdek-Místek a Ostrava-Zábřeh, odkud přijel vyprošťovací speciál MB Actros Bizon a kontejnerová pojízdná dílna, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů Staré Hamry.

aaaa.jpg

Bizon po úspěšném vyproštění odtáhl havarované vozidlo na odstavnou plochu. Silnice byla po dobu hasičského zásahu průjezdná kyvadlově.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto:Moravskoslezského kraje