Za požár pergoly a motorky v Kunčicích pod Ondřejníkem může špatné uzení

HZS Moravskoslezský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

23.01.2018
Za požár pergoly a motorky v Kunčicích pod Ondřejníkem může špatné uzení
            Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 22.1.2018 odpoledne v Kunčicích pod Ondřejníkem (okres Frýdek-Místek) u požáru samostatně stojící pergoly, která začala hořet kvůli nedbalosti majitelů při uzení masa. Požár se obešel bez zranění, předběžná škoda byla odhadnuta na 200 tisíc korun.
aa.jpg

Operační středisko hasičů bylo o požáru pergoly o půdorysu 7 x 6 metrů informováno v pondělí před třetí hodinou odpolední. Do Kunčic pod Ondřejníkem vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) ze stanice Frýdek-Místek, společně s ní tři jednotky dobrovolných hasičů - Kunčice pod Ondřejníkem, Frenštát pod Radhoštěm a Čeladná.

aaaa.jpg
            Hasiči dostali oheň pod kontrolu za čtvrt hodiny, dohašování jim zabralo necelou hodinu. Oheň zničil uvnitř zaparkovaný motocykl Aprilia 350.

Petr Kůdela, tiskový mluvčí - HZS Moravskoslezského kraje
Foto: HZS Moravskoslezského kraje