Hasiče v Olomouckém kraji v pondělí ráno zaměstnaly nehody

HZS Olomoucký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Hasiče v Olomouckém kraji v pondělí ráno zaměstnaly nehody

nehoda44.png
Dvě dopravní nehody, které se staly v pondělí 17. prosince 2018 těsně po 7. hodině ráno zaměstnaly hasiče z Olomouce a z Prostějova.

3-(1).jpg

nehoda-crah-kuh.jpgPrvní nehoda byla oznámena na operační středisko HZS Olomouckého kraje oznámena v 7:02 hodin mezi obcemi Grygov a Blatec u odbočky na Nový Dvůr. Na místo vyjeli profesionální hasiči z Olomouce, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetla dvě osobní vozidla. V každém vozidle zůstala jedna zaklíněná osoba. Hasiči oba zraněné vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné služby. Jednotka dále zajistila havarovaná vozidla proti vzniku požáru, odpojila autobaterie a spolupracovala s Policií ČR při zaměřování nehody. Hasiči jsou stále na místě (stav k 8:45 hodin).

1-(1).jpg

Hlášení o druhé nehodě přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje v 7:24 hodin v Prostějově na ulici Svatoplukonehoda-crah-kuh.jpgva. Tato nehoda se obešla bez zranění, hasiči zajistili havarovaná vozidla proti vzniku požáru a spolupracovali s policií.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková
, tisková mluvčí - HZS Olomouckého krajeFoto: HZS Olomouckého kraje