U Zábřehu se srazila dvě vozidla

HZS Olomoucký kraj/Žhavé aktuality/Z regionů

U Zábřehu se srazila dvě vozidla
nehoda22.png
Oznámení o dopravní nehodě nedaleko Zábřehu přijalo operační středisko HZS Olomouckého kraje v pondělí 12. listopadu 2018 v 8:39 hodin.

ViewImage-(4).jpg

Na místo vyjeli profesionální hasiči ze Zábřehu a dobrovolní hasiči ze Zábřehu, kteří po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetla dvě osobní vozidla. Uvnitř jednoho vozidla zůstaly dvě zaklíněné osoby, které hasiči vyprostili a předali do péče zdravotnické záchranné služby. Při nehodě byla zraněna ještě třetí osoba, která vyproštění nepotřebovala.

ViewImage-(5).jpg

Hasiči zajistili havarovaná vozidla proti vzniku požáru, spolupracovali se zdravotnickou záchrannou službou při ošetření a transportu zraněných a s policií ČR při zaměřování nehody. Vzhledem k tomu, že z havarovaných vozidel unikaly provozní kapaliny, hasiči je zasypali sorbentem.

Po závěrečném úklidu komunikace se v 10:00 hodin vrátili hasiči zpět na základny.

por. Bc. Ing. Vladimíra Hacsiková, tisková mluvčí - HZS Olomouckého kraje
Foto: HZS Olomouckého kraje