Tři dopravní nehody krátce po sobě

HZS Plzeňský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Tři dopravní nehody krátce po sobě

nehoda44.png
Hasiči v Plzeňském kraji ve středu 17.4.2019 dopoledne vyjeli ke třem dopravním nehodám se zraněním. Všechny se staly v rozmezí necelé hodiny a půl.

havarie5-nakl.png

K první došlo na D5 ve směru na Prahu na úrovni obce Útušice. Osobní vozidlo se střetlo s kamionem. Jednu zraněnou osobu si převzala ZZS. Došlo k úniku provozních kapalin. Dálnice byla zprůjezdněna jedním jízdním pruhem.

nehod5e.png
Druhá nehoda se stala mezi Přešticemi a Skočicemi, kde se čelně střetla dvě osobní vozidla. Tři zraněné osoby si převzala do péče ZZS. Průjezd komunikací blokovali fragmenty vozidel. Hasiči provedli protipožární opatření, zajištění místa události a likvidaci úniku provozních kapalin.

nehoda-strom.jpg
Při poslední nehodě mezi Lochousicemi a Vsí Touškovem narazilo osobní vozidlo s obytným přívěsem do stromu. Hasiči provedli protipožární opatření a zajištění místa nehody. K úniku provozních kapalin nedošlo. Jedna osoba byla předána do péče ZZS.

Zdroj: mgr. Petr Poncar HZS Plzeňského kraje , Foto HZS Plzeňského kraje