Vážná nehoda uzavřela hlavní tah na Domažlice, zasahovat musel vrtulník

HZS Plzeňský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

Vážná nehoda uzavřela hlavní tah na Domažlice, zasahovat musel vrtulník

Na Velikonoční pondělí 17. dubna 2017 krátce před půl šestou ráno vyjeli hasiči ze Staňkova společně s jednotkou SDH Holýšov k dopravní nehodě dodávky, která se stala na silnici I/26 za Ohučovem.
trh.jpg

Při nehodě utrpěla zranění řidička i její tři spolujedoucí. Z převrácené dodávky museli hasiči dva vyprostit pomocí hydraulického zařízení a pomoct s jejich transportem do vrtulníku LZS. Řidičku a posledního ze spolujezdců odvezla do nemocnice ZZS v sanitkách.
tz.jpg

Po zadokumentování nehody policií hasiči asistovali při nakládání havarovaného vozidla na odtahovou službu a odstranili ze silnice uniklé provozní kapaliny a střepy.
sdtg.jpg

Hlavní silniční tah mezi obcemi byl kvůli nehodě uzavřen přibližně od půl šesté do půl deváté.

Mgr.Pavla Jakoubková

HZS Plzeňského kraje