Dopravní nehoda Mochov

HZS Středočeský kraj//Žhavé aktuality/ Z regionů

19.09.2023 | Mochov/ Středočeský kraj
Dopravní nehoda Mochov

19. září 2023, 7.38 hodin, Mochov (Praha-východ)

K dopravní nehodě dodávkového vozidla a osobního automobilu na staré hradecké silnici č. 611 v místě odbočky k mochovskému hřbitovu vyslal operační důstojník cisternu z Českého Brodu a rychlý zásahový automobil ze Staré Boleslavi.

mapa.jpg

Na pomoc vyjela s RZA i dobrovolná jednotka obce Čelákovice, která je předurčena na zásahy u dopravních nehod. Osobní auto skončilo po střetu mimo komunikaci.

Těžce zraněného řidiče vyprostili svědci nehody před příjezdem hasičů a byl v péči posádek zdravotnické záchranné služby.

Hasiči pak pomohli s jeho přenesením do přivolaného vrtulníku, který pacienta transportoval do jedné z pražských nemocnic.

V dodávce cestovaly čtyři osoby, které většinou utrpěly zranění lehčího charakteru. Jednu z nich nakonec převezla sanitka k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči zajistili obě vozidla proti vzniku požáru a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem.

Zásah byl ukončen před jedenáctou hodinou, kdy se všechny jednotky vrátily na základny.

FOTO: HZS Středočeského kraje

Zdroj: Ing. Ladislav HOLOMČÍK