Dopolední dopravní nehody v Ústeckém kraji

Dopolední dopravní nehody v Ústeckém kraji

Územní odbor Žatec
30. 8. 2018 9:36
Jednotka HZS ÚK ze stanice Most vyjela k dopravní nehodě osobního auta u obce Kozly. Dopravní nehoda se odehrál 1km na území okresu Louny. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo vozovku. Při nehodě byla zraněna řidička vozu, odvezla ji Zdravotnická záchranná služba.

Územní odbor Děčín
30. 8. 2018 10:00
Dvě hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě dvou osobních aut u Vysoké Lípy nedaleko Jetřichovic okres Děčín. Při nehodě bylo pět lidí lehce až středně zraněno. Vzala je do péče zdravotnická záchranná služba. Silnice byla během zásahu uzavřena.

Územní odbor Most
30. 8. 2018 10:01
Jednotka HZS ÚK ze stanice Litvínov vyjela k dopravní nehodě osobního auta a bagru v Meziboří. Při nehodě byla zraněna řidička osobního auta. Odvezla ji Zdravotnická záchranná služba. Hasiči asistovali Zdravotnické záchranné službě, provedli protipožární opatření a uklízeli vozovku.

Tiskový odbor HZS Ústecký kraj