Dopravní nehoda nákladního auta a traktoru u Postoloprt a dopravní nehoda osobního a nákladního auta u Ploskovic

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

11.04.2017
Dopravní nehoda nákladního auta a traktoru u Postoloprt a  dopravní nehoda osobního a nákladního auta u Ploskovic

Územní odbor Žatec
Dopravní nehoda
ViewImage-aspx.jpg
11.4. 2017 12:24 Jednotka HZS ÚK ze stanice Louny a dobrovolná jednotka z Postoloprt vyjely k dopravní nehodě nákladního auta a traktoru u Postoloprt okres Louny. Při nehodě byl jeden člověk vážně zraněn. Hasiči mu poskytli předlékařskou pomoc. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči uklidili místo nehody.

rzu.jpg
Územní odbor Litoměřice
dopravní nehoda
11.4. 2017 13:10 Jednotky HZS ÚK ze stanice Litoměřice a Úštěk vyjely k dopravní nehodě osobního a nákladního auta u Ploskovic okres Litoměřice. Nikdo nebyl zraněn. hasiči odpojili autobaterie a uklidili místo nehody.

foto: Pavel Pech HZS ÚK

HZS Ústeckého kraje