Dopravní nehoda u Rumburku a u Kladrub, požár budovy mysliveckého združení v Podbořanech

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Zregionů

02.05.2017
Územní odbor Děčín
deci.png
Dopravní nehoda
2.5. 2017 6:58 Jednotka HZS ÚK ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Rumburku vyjely k dopravní nehodě nákladního auta u Rumburku. Avie převážející uhlí ležela na boku v příkopě. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči provedli protipožární opatření.

Územní odbor Teplice
Tepl.png
Dopravní nehoda
2.5. 2017 5:36 Jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice vyjela k dopravní nehodě dvou osobních aut u Kladrub. Při nehodě byl jeden člověk zraněn. Vzala jej do péče Zdravotnická záchranná služba. Hasiči odpojili akumulátor a předali místo události Policii ČR.

Územní odbor Žatec

ViewImage-aspx.jpg

Požár Podbořany Likvidace požáru trvala deset hodin
30.4. 2017 5:37 Šest hasičských jednotek vyjelo k požáru domu mysliveckého sdružení v Mírové ulici v Podbořanech okres Louny.
hh.jpg
Požár zasáhl celou budovu. Hasiči zasahovali z výškové techniky.  Zásah komplikovala plechová střecha. Požár lokalizovali v 8:31. Nad požářištěm byl několik hodin prováděn dozor a dohašování skrytých ohnisek. Zlikvidováno v 16:32.
hhhhhhhhh-(1).jpg

Tiskový odbor HZS Ústeckého kraje