Hasiči v Ústeckém kraji kvůli silnému větru od půlnoci do rána vyjeli k třinácti zásahům.

HZS Ústeckého kraje/Žhavé aktuality/ Z regionů

30.10.2018
vitr1.jpg
Hasičské jednotky v Ústeckém kraji vyjely od 0:03 hodin  do 6:33 hodin 30. 10. 2018 k třinácti zásahům kvůli silnému větru.

technik-zasa.jpgHasiči odstraňovali spadlé větve a stromy většinou z komunikací.

nej.jpgNejvíce událostí - 10, bylo hlášeno v okresu Děčín. Tam vyjížděly jednotky do Sněžníku, Studánky, Varnsdorfu, Dolní Chřibské, Lísky, Rumburku a Dolního Podluží.

TECHNIKA1.jpgŠlo o stromy na silnicích a v jednom případě na železniční trať u Rumburku a na dráty vysokého napětí v Jetřichovicích. V okresu Ústí nad Labem zasahovaly jednotky třikrát, a to v Ústí nad Labem - Všebořicích a Knínicích. Jeden strom odstraňovali hasiči z vozovky i v Úštěku, okres Litoměřice.

Tiskový odbor – HZS Ústecký kraj
foto: HZS Ústecký kraj