Požár bytu v Chomutově, požár maringotky v Radovesicích

Územní odbor Chomutov
chom.png
Požár bytu
Požár v Chomutově zasáhl celý byt, tři lidé se nadýchali kouře
Ve čtvrtek 27.4. 2017 v 5:12 pět hasičských jednotek vyjelo k požáru bytu v Kamenné ulici v Chomutově. Při požáru se tři lidé nadýchali kouře, ošetřila je Zdravotnická záchranná služba. Požár zasáhl celý byt. Dům byl evakuován. Byla vypnuta voda ve stoupačkách. Hasiči požár lokalizovali v 5:30 a zlikvidovali v 7:55. Vodu ze spodních bytů odsáli. Příčina požáru a škoda se vyšetřuje.

Územní odbor Litoměřice
lito.png
Požár maringotky
bbb.jpg
Požár maringotky Radovesice
Ve čtvrtek 27.4. 2017 v 8:03 tři hasičské jednotky vyjely k požáru v obci Radovesice okres Litoměřice. Hořela maringotka, požár ji zasáhl celou. Před příjezdem jednotek uvnitř bouchla tlaková lahev. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči požár zlikvidovali v 8:50. Celková škoda byla majitelem stanovena na částku 50 000 Kč. Příčinou požáru bylo působení sálavého či povrchového tepla kouřovodu kamen.

Tiskový odbor, HZS Ústeckého kraje
Foto: HZS Ústecký kraj