Požár u kolejiště v Ústeckém kraji zastavil veškerou dopravu mezi Ústím n.Labem a Lovosicemi

HZS Ústecký kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

04.07.2018

Patnást hasičských jednotek dnes 4.července 2018,  likvidují požár u kolejiště mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem. Vlaky v současné době na mezinárodní trati nejezdí..Provoz je zcela zastaven, cestující musí počítat se zdržením,” řekl mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

693054-original1-plvyx.jpg

Ohnisek požáru je víc, proto policie kvůli zásahuhasičů uzavřela i silnici první třídy číslo 30, která vede podél trati na levém břehu Labe. Hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu a hasit pomáhá i vrtulník.

Zdroj: ČTK

informa1.png

OPATŘENÍ PRO VLAKY VE SMĚRU ÚSTÍ NAD LABEM - PRAHA

R 607 bude v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Hrobce odřeknut, cestující z Ústí nad Labem hl.n. náhradou využijí vhodný vlak po obnovení provozu. Vlak R 607 bude zastavovat náhradou ve všech stanicích jako vlak R 683 (Roudnice nad Labem, Hněvice, Kralupy nad Vltavou, Praha-Podbaba).

R 683 bude v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Bohušovice nad Ohří odřeknut. Náhradou je v úseku veden vlak R 607, který bude mimořádně zastavovat ve všech stanicích jako R 683.

EC 173 bude v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Praha hl.n. veden odklonem přes stanice Ústí nad Labem západ - Mělník - Lysá nad Labem. Zpoždění za úsekem odklonu se zvýší o cca 90 - 120 minut.

R 685 v úseku Děčín hl.n. - Ústí nad Labem hl.n. bude odřeknut, cestující mohou náhradou využít vlak Os 6808.

Zdroj: České dráhy