Požár v Děčíně a požár v Háji u Duchcova

Požár v Děčíně a požár  v Háji u Duchcova
Územní odbor Děčín

Požár karavanu
V pondělí 6.3. 2017 1:41 vyjely jednotka HZS ÚK ze stanice Děčín a dobrovolná jednotka ze Starého Města  k požáru U Ploučnice v Děčíně. Hořel karavan na zahradě. Požár jej zasáhl celý. Místo bylo špatně přístupné, hasiči museli rozvinout 100m dlouhé hadicové vedení. Požár lokalizovali v 2:20 a zlikvidovali v 2:33. Příčinou vzniku požáru byla manipulace s otevřeným ohněm. Škoda byla předběžně odhadnuta na 50 tisíc Kč.
Územní odbor Teplice

Požár rodinného domku
V neděli 5.3. 2017 0:36 vyjely čtyři hasičské jednotky  k požáru v Okružní ulici v Háji u Duchcova. Hořel přízemní rodinný domek. Požár jej zasáhl celý. Zdravotnická záchranná služba ošetřila dva lidi, kteří se nadýchali kouře. Hasiči nasadili vodní proudy na likvidaci požáru i na ochranu sousedních domů. Požár lokalizovali v 1:48 a zlikvidovali v 3:27. Škoda byla předběžně odhadnuta na 3 milióny Kč. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

HZS Ústecký kraj