Dva zraněné si vyžádala noční nehoda ve Zlíně.

HZS Zlinský kraj//Žhavé aktuality/Z regionů

13.03.2017
Dva zraněné si vyžádala noční nehoda ve Zlíně.

Havárie jednoho osobního automobilu se zraněním byla oznámena v sobotu 11.března 2017 na krajské operační středisko hasičů o čtvrt na jednu ráno. Na místo byla vyslána jednotka profesionálů z centrální stanice Zlín.

Po příjezdu a provedení prvotního průzkumu bylo velitelem potvrzeno, že ve Zlíně na Přílukách došlo k nehodě dodávky Fiat, která sjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve voze cestovaly dvě osoby. Řidič i spolujezdec byli při nárazu zraněni a k dalšímu ošetření do nemocnice je odvezla zdravotnická záchranná služba.

Hasiči provedli odpojení akumulátoru a celkové protipožární zabezpečení vozu. Únik pohonných hmot ani oleje se po celkové kontrole nepotvrdil.

Protože se vozidlo nacházelo mimo komunikaci a nehrozilo zde žádné další nebezpečí, úklid byl přenechán odtahové službě a jednotka se vrátila zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje