Koně který uvíznul v úzkém příkopu s potokem se podařilo vyprostit bez větších problémů

HZS Zlínský kraj/Źhavé aktuality/Z regionů

08.09.2017
Koně který uvíznul v úzkém příkopu s potokem se podařilo vyprostit  bez větších problémů
Ve čtvrtek 7.9.2017 dvě jednotky hasičů zasahovaly ve večerních hodinách v sídelní jednotce Nový Hrozenkov – Lušová.
V 20:43 hodin byli profesionální hasiči požádáni o pomoc při záchraně koně, který uvíznul v úzkém příkopu s potokem. Na místo hlášené události byly vyslány jednotky profesionálních hasičů ze Vsetína a dobrovolných hasičů z Nového Hrozenkova.

cc.jpg
Kůň zůstal ležet v příkopu tak nešťastně, že nebyl schopen postavit se vlastními silami ani s pomocí místních obyvatel. Po příjezdu hasičů se společným úsilím podařilo koně postavit zpět na nohy a vyvést z koryta.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: JSDHO Nový Hrozenkov